Firmamız
AGS, kuruluşundan bugüne, Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın birçok noktasında; profesyonel araştırma, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.
AGS GLOBAL, ekonomik ve sosyal alanlarda ulusal ve uluslararası düzeyde pazarlama ve kamuoyu araştırmaları yapmak, danışmanlık ve kurumsal eğitim hizmetleri sunmak amacıyla faaliyet gösteren profesyonel bir kuruluştur.

AGS, kuruluşundan bugüne, Türkiye’ nin her yerinde ve dünyanın birçok bölgesinde profesyonel araştırma, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

AGS, müşterileri ile yürüttüğü tüm projelerde, alanında uzman personeli ve ülkemizin önde gelen akademisyenleri ile ortak akıl prensibiyle doğru verileri en kısa sürede ve en uygun maliyetle sunar.

AGS, danışmanlık hizmeti sunduğu her müşterisiyle birlikte hareket eder, maksimum faydayı sağlayacak çözümler üretir.

AGS ile bağlantısı olan tüm paydaşlarımızın sürdürülebilir kazanımları bizlerin en temel amacıdır.

AGS, ESOMAR vb. meslek örgütleri tarafından belirlenmiş olan etik, teknik ve kalite standartlarına uygun çalışmayı taahhüt eder.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
İşinizin başarısı en iyi müşterileri bulmaya, onları anlamaya ve onlarla bağ kurmaya bağlıdır. İnsanların izleme ve satın alma alışkanlıklarını etkileyen faktörleri bulabileceğiniz bir kaynak olan AGS Global, sunduğu çözümlerle trendleri takip etmenize ve şirketinizi büyütmeniz için önemli içgörülerden faydalanmanıza yardımcı olur. Sektör ve strateji uzmanlığımızı pazar inceleme deneyimimizle birleştirerek, ihtiyacınız olan her türlü sektörel bilgiyi yerinde, zamanında ve müşteriye özgü biçimde derleyerek hizmetinize sunuyoruz. Farklı iş stratejisi modelleri için gerekli olan önemli parametreleri, geçmiş performans verileri ve araştırmalarımızla tanımlıyoruz. Ve en önemlisi de, ihtiyaçlarınıza tam cevap verebilen size özgü bir “pazara giriş stratejisi” ortaya koyuyoruz.
BİZE ULAŞIN
0216 450 40 80
Cevizli Mahallesi,
Ritim İstanbul,
A3 Blok, D:1-8
Maltepe, İstanbul
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.