Firmamız
Diyalog Araştırma, 1994 yılında kurulmuştur. Kurulduğu gün araştırmanın temel değerlerini ve mesleki etik kodlarını benimsemiştir. Diyalog Araştırmanın Etik anlayışı esnek değildir.
Amaç ve İlkelerimiz;
Dürüstlük
Faaliyetlerimizi, müşterilerimize, işimizin dokunduğu tüketicilere, tedarikçilere ve çevreye karşı saygılı ve dürüst bir şekilde yürütmek, daima kurumsal sorumluluk anlayışımızın merkezinde yer almıştır.
Kesintisiz Hizmet
İş süreçlerini yönetme biçimimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve uzun vadeli sürdürülebilir bir kurumsal firma olma hedefimize doğru ilerliyoruz.
Hedeflerin Belirlenmesi
Kurumsal Amacımız, işimizi yürütürken ulaşmamız gereken hedefleri belirlemektedir. Bu hedefler, Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar, Diyalog araştırma için çalışan herkesin uyması gereken faaliyet standartlarını tanımlayan İş İlkelerimiz ile desteklenmektedir.
İşbirliği Yapmak
Hiçbir şirket sürdürülebilirlik konusundaki tüm cevaplara tek başına sahip olmaz Diyalog, çözümün bir parçası olmaya kararlıdır ve anlamlı bir ilerleme kaydedilebilmesi için doğru iş ortaklarıyla çalışmak gerektiğine inanır ve bunun için bizimle benzer değerlere sahip ve aynı standartlara göre faaliyet gösteren tedarikçiler ile çalışırız. Tüm tedarikçilerimizi işimiz bir parçası olarak görüp iş ortaklığı modeli oluştururuz.
Yenilikçilik ve Yasalara Uygunluk
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknolojik ve bilimsel yenilikler yaparken tüketicilerin ve toplumun kaygılarını dikkate alıyoruz. Kişisel verilerin korunması konusunda çok hassas davranıyor ve gerekli önlemleri alarak ulusal yasalara ve ESOMAR Kodlarına uyumlu çalışıyoruz.
İş Güvenliği ve Çalışan Gelişimi
Çalışanlarımızın güvenli ve sağlıklı şartlarda çalışmalarını sağlamak bizim taahhüdümüzdür. Faaliyetlerimizde çocuk işçi kullanmayız. Çalışanlarımızın her birinin yetenek ve becerilerini geliştirmek için çaba gösteririz.
Rekabet
Diyalog, zorlu ancak adil rekabete inanmakta ve gerekli rekabet yasalarının geliştirilmesini desteklemektedir. Diyalog çalışanları, faaliyetlerini adil rekabet ilkelerine ve yürürlükte bulunan düzenlemelere uygun olarak yaparlar.
Denetim ve Raporlama
İşimizin başarısı için bu ilkeler vazgeçilmez niteliktedir. Toplam kalite yönetimi kapsamında; ISO 20252 Uluslararası Pazar, Kamuoyu ve Sosyal Araştırma Standartları belgesi, GAB 2014 Güvenilir Araştırma Belgesi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Bilgi sistemi belgesi , OHSAS 18001 İSG İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine sahibiz. Ayrıca iç denetim prosedürümüz sayesinde şirketimiz düzenli olarak iç denetime tabi tutulur.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
★ Diyalog Araştırma, 2 adet kalitatif stüdyosu ile kaliteli ve konforlu bir çalışma ortamı sağlar.
★ Diyalog, deneyimli ve her an ulaşılabilir ekibi ile çalışmanızın her aşamasında yanınızdadır.
★ Birinci sınıf katılımcı temini, merkezi lokasyon, yüksek hızda simetrik internet erişimi, simultane çeviri hizmetleri, illüstratör temini, ikram seçenekleri, ücretsiz otopark, döküm, ses kaydı, video hizmetleri ve deneyimli moderatörlerle buluşmak Diyalog Araştırma’nın sağladığı avantajlardandır.
★ 5 yıldızlı otel konforunda müşterilerimizin rahat edebileceği her türlü detay düşünülmüş stüdyolarımızda çeşitli seçeneklerimiz ile dilediğiniz ikram hizmetini tercih edebilirsiniz.
★ Bunların yanında, yüksek teknoloji ile oluşturulmuş odalarımızda kaliteli ses sistemi ve HD kameralar ile Diyalog Streaming ya da Focus Vision’la uzaktan izleme olanaklarımız bulunmaktadır.
★ Diyalog Streaming ile evinizde, işinizde ya da internet erişimi olan her hangi bir alanda rahatlıkla, herhangi bir kesinti olmadan eşzamanlı olarak çalışmalarınızı takip edebilirsiniz.
CATI : Computer - Assisted Telephone Interviewing.
★ İleri Teknoloji ürünü CATI ekipmanlarıyla donatılmış 200 kişilik profesyonel ekip.
★ Veri Toplama alanında sektörün en büyük ekibi.
Kapsam ve örneklem büyüklüğü fark etmeksizin her türlü telefon görüşmesini yürütebilecek kapasitedeyiz.
★ Yetenekli ve işine odaklanmış bir ekibe sahibiz ve becerilerini geliştirmek için sürekli eğitiyoruz.
★ Uzun dönemli tam zamanlı çalışanlarımız olduğu için gururlanıyoruz.
★ Projeleri doğru bütçe ile zamanında teslim edebilmek için deneyimli ekibimizi sürekli takip ediyor ve onlara koçluk yapıyoruz.
★ En büyük En Verimli ve Etkili CATI Ekibiyiz.
★ Türkiye temsili araştırmaları, nüfusun tüm kesimlerine ulaşacak şekilde yapmak için CATI yöntemiyle veri toplama alanındaki 12 yıllık DENEYİMİMİZİ ortaya koyuyoruz.
★Türkiye’de hazırlanmış en hızlı script yazılımı ve global script yazılımlarına karşı birçok üstünlük
★Tüm soru türlerinde otomatik kontrol.
★Uygulanan tüm kotalara otomatik kontrol
★Saha araştırmacısı için GPS üzerinden lokasyon kontrolü
★Tablet ekranlarına online bilgilendirme mesajları
★Saha araştırmacı ekranına bağlanıp online takip
★Soru formu ve soruların online takibi
★Saha çalışması esnasında frekans, cross alabilme ve analiz yapabilme yeteneği
BİZE ULAŞIN
212 909 34 11
212 216 89 72
Gülbahar Mah. Harmanyolu Üst Sk. No:4/1-3 Meriç Plaza Mecidiyeköy İstanbul
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.