Firmamız
Medikal araştırmada yüksek verimlilik ve eşsiz bir uzmanlık bilinci ile hizmet veren Sinüs Piyasa Araştırma, 2005 yılında sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir ekip tarafından kuruldu. Medikal araştırma (ilaç ve sağlık), içeriği gereği spesifik öneme sahip noktalara ve kendi alanında bir jargona sahiptir. Bu nedenle herkes ve her kurum bu kategoride doğru ve verimli araştırma hizmeti veremez. Sinüs Piyasa Araştırma olarak Türkiye'de bu açığı görerek hareket ettik ve tüm ekibimizle bu alana yönelerek medikal araştırmalarda lider veri toplama firması olduk.
Temel ilkelerimiz:
Projelerimizde profesyonel ve hızlı çözüm
Doğru yöntemlerle doğru veri sunma garantisi
Müşteri talepleri her şeyin önünde
 
Başarının Anahtarı, Doğru ve Etkin Yapılanma
Sinüs Piyasa Araştırma, iş ortaklarına karşı yüksek performans ve tam sorumluluk anlayışı ile hizmet verir. Hız, kalite, doğruluk, etkinlik, müşteri memnuniyeti kurum kültürünün yapı taşlarıdır. Doğru çözümleri zamanında sunmak, düzenli bilgi akışı sağlamak ve başarı çıtasını sürekli yükseltmek temel felsefemizin kaldıraç noktalarıdır.
 
Tek Bir Alana Odaklanmanın Getirdiği Başarı
Sinüs Piyasa Araştırma, mükemmel hizmet ve kusursuz müşteri memnuniyetinin temelinde “odaklanma” ve “bir alanda gelişme” olduğunu düşünür. Bu çerçevede medikal araştırma alanında uzmanlaşan kurumumuz, diğer tüm araştırma dallarını dışarıda tutarak sadece en iyi bildiği işi, en iyi şekilde yapmaktadır.
 
Medikal araştırma alanında sürekli büyüyerek, piyasa çizgisinin üzerinde hizmet kalitesi sunmayı amaç edindik. Temel hedefimiz, bulunduğumuz sektörde konumumuzu sürekli güçlendirerek, departman ve bütünlük bazında insan kalitesini yükseltmek ve her zaman lider olarak kalabilmek.
 
Sinüs Piyasa Araştırma Uzmanlık Kapsamı
Bizi farklılaştıran en önemli noktalardan biri de, geniş bir bilgi ve iletişim datasının varlığıdır.
Sinüs Piyasa Araştırma, tüm branşlardaki hekimler, fikir liderleri ve eczacılar / kalfalar ile ilgili güçlü bir veri tabanına sahiptir.
 
Ununla birlikte,  özellikle Onkoloji ve Psikiyatri alanında Türkiye'de kategorisinde çok özel bir deneyime ve bilgi birikimine sahiptir.
 
Bir Kurumun Kalitesi, Çalışanlarını Yansıtır
Sinüs Piyasa Araştırma, medikal araştırma alanında 15 yıllık deneyime sahip bir yönetici kadrosu ve yine uzun yıllara dayanan deneyimli bir ekiple hizmet vermektedir. Yöntemler, teknikler ve süreçler konusunda yüksek bilgi düzeyine sahip olan bu dinamik ekip, efektif çözümlerle katma değer yaratmaktadır.
 
Araştırma Süreci
Araştırma süreçlerinde doktorlar gibi çok önemli bir meslek grubu ile çalıştığımız için, temas ve iletişim tarzı çok önem kazanmaktadır. Bu anlayış ile yapılanan Sinüs Piyasa Araştırma, Türkiye genelindeki temsilcilikleri ve personeli ile geniş bir alanda hizmet vermektedir.
Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİZE ULAŞIN
+90 212 347 23 90 pbx
+90 212 347 23 91
Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sk. Çelik İş Merkezi A Blok No:11 D:3 Şişli/İstanbul
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.