Firmamız
23 Haziran 1995 tarihinde faaliyete geçen BİRİM ARAŞTIRMA kendi adına ya da diğer kişi ve kurumlar adına Türkiye genelinde,
Araştırma ve bilgi toplama süreçlerini,
  • Yüz yüze görüşmeler,
  • CATI (Computer Aided Telephone Interviews),
  • CAPI (Computer Aided Personal Interviews),     ve diğer uygulama teknikleri ile gerçekleştirir.
Talep edilen araştırmaları konusuna özel modellemeleri ile projelendirip, müşterilerine katma değer katacak anlayışla hizmet verir.
Hazırlanmış projelerin saha çalışmalarını organize eder ve talep edilirse, projelerin değerlendirmelerini yapıp raporlaştırır.
Örnek ürün dağıtımı, sıcak satış vb., market, avm aktivitelerinin  denetimine yönelik kontrol araştırmalarını modeller ve denetimlerini yapar.

SAHA AĞIMIZ

BİRİM, İstanbul Merkez ve Ankara bürolarına ek olarak diğer bölgesel merkezlerdeki bağlantılı iş ortaklarından oluşan bir yapılanmayla çalışmalarını yürüten bağımsız bir kuruluştur.
Türkiye genelini temsil eden bu büroların tanımlanmış bölgesel uygulama alanları ile hizmet veren bağımsız bir kuruluştur.
 

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİRİM, Talep eden firmalar için sağlıklı, kontrol mekanizmaları ile denetlenmiş bilgi toplamaya yönelik organizasyonlar gerçekleştirir. BİRİM, Sahadan bilgi toplama çalışmalarının daha sağlıklı olması için araştırma modeline uygun veri toplama teknikleri ve kontrol mekanizmaları üretir ve geri dönülemeyecek sonuçların oluşmasını önleyen çalışma anlayışıyla hizmet verir.  BİRİM, Telefonla gerçekleştirdiği uygulamalarını Cawi, CATI uyumlu özel telefon odasından deneyimli görüşmecileriyle gerçekleştirir. BİRİM, Çalıştığı firmalar ile stratejik ortaklık anlayışı çerçevesinde, çözüm ortağı yaklaşımında üretimde bulunur. BİRİM, Müşteri odaklı, şeffaf, denetime ve katılıma açık birlikte çalışma anlayışı ile bilgi kalitesini artırıcı hizmetler üretir.
BİRİM, Kurumlara ürün ve firma tanıtımı için adres ve bilgi bankası kurma, doğrudan postalama ve konusuyla ilgili genel organizasyon, tanıtım, dağıtım ve pazarlama organizasyonları danışmanlık hizmetleri de vermektedir.  Adres ve Bilgi Bankası kurma ve yönetimi  Adres güncelleme ve bilgi girişi  Doğrudan postalama hizmetleri ve yönetimi BİRİM, gerekli teknolojik donanıma sahip bilgi işlem bölümünde, hızlı geri dönüş ve güvenilir bir çalışma anlayışıyla hizmet verir. BİRİM, bilgi işlem bölümündeki deneyimli operatörleri ve çalışma modeline uygun geri kontrol mekanizmalarıyla uygulamalarını gerçekleştirir.
BİRİM, firmalar için eşantiyon, broşür ve örnek ürün dağıtımı vb. aktiviteleri için kontrol projeleri tasarımı yapar ve uygulamalarını gerçekleştirir. * Kapıdan Kapıya Dağıtım Kontrolleri, * Açılan Kapıya Dağıtım/Sıcak satış vb. aktivite Kontrolleri, * Posta Kutularına Dağıtım Kontrolleri, * Açık Hava Dağıtım Kontrolleri, * Lokal Nokta Aktiviteleri Kontrolleri (Market içi, Satış noktası önü, Açık Hava Aktiviteleri, Bayi, vb. gibi) BİRİM LTD. ŞTİ.dağıtım kontrol organizasyonlarında deneyimli ekip başlarının denetiminde Türkiye çapında sağlıklı, güvenilir kontroller gerçekleştirir ve farklılığını dağıtılacak ürünün niteliğine uygun dağıtım kontrol yöntemleriyle yeni açılımlar sağlayan projelendirmeleriyle ortaya koyar.
POP Materyalleri Görünürlüğü; Satış noktasında bulunduğu yer ve sayıları bazında, Kurum / Marka yetkilileri ile karşılıklı mutabakat sonucu belirlenecek noktaya özel bir puanlama sistemi altında değerlendirilmektedir. NİTELİK VE NİCELİK BAZINDA SATIŞ NOKTASI GÖRÜNÜRLÜK KRİTERLERİ; YER KAPI TAVAN VİTRİN KASA İÇ MEKAN AYRIMINDA DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR.
BİZE ULAŞIN
2122368485
2122581185
Dikilitaş Mahallesi Asude Sokak Beyazköşk Apt. No:1 k:2
34349 Beşiktaş, İstanbul
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.