Firmamız
Geçerli ve Güvenilir Bilgi Güçtür
Hakkımızda

1997 yılından beri beraberiz. Yıllardır sizlerin bilgi gereksinimleriniz için araştırmalar yapıyoruz; araştırmalara dayalı olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz. Eğitim ihtiyaçlarınızı tespit edip sizlere eğitim girdisi sağlıyoruz. Ürettiğimiz bilgi ve sahip olduğumuz fikirler ile, aldığınız her stratejik karar öncesinde ve gerçekleştirdiğiniz her yenilikçi-yaratıcı çıkışınızda yanınızda olduk; olmaya da devam edeceğiz.
Kadim filozoflar bilginin güç olduğunu söylemişlerdi. GENAR, ise 'Yalnızca geçerli ve güvenilir bilimsel bilgi güçtür' diyor. Geçerli ve güvenilir bilimsel bilgi ile alelade bilginin ayrıştırılabilmesi yetkinlik ve uzmanlık gerektirir. İşte, GENAR bu yetkin ve uzman kuruluştur. Fakat, bunu derken, sizlere evrensel hakikatin bilgisini veriyoruz iddiasında da değiliz. Sınırlarımızın farkındayız.
Sosyal araştırma, siyasal araştırma ve hem nicel hem de nitel araştırma yöntemleriyle pazar araştırması, her zaman en iyiyle çalışma ve en iyisini sunma ilkesini benimsemiştir. Çünkü, lider kurum olma sorumluluğu GENAR 'a her zaman daha mükemmelini yapma görevi vermektedir.
 
Misyonumuz
Araştırma, Danışmanlık ve Eğitim alanlarında müşterilerinin geçerli ve güvenilir bilimsel bilgi ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Vizyonumuz
Tüm sosyal paydaşlar nezdinde en bilinen, en güvenilir ve itibarlı kurum olmaktır.

 
Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİZE ULAŞIN
+90 212 212 80 52
: Topcular Mahallesi Osman Gazi
Caddesi Axis Istanbul B2 Blok. No.2
K.6 D.122 Eyup - Istanbul
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.