Firmamız
Doğru içgörüyü güçlü stratejiye dönüştürür
Goodjob, arşivinize koyacağınız okunmayan kalın raporlar hazırlayan bir şirket değildir. Uygulanmayacak, markanın gerçekleriyle örtüşmeyen hiç bir stratejiyi önermez. Markayı sahip olduğu değerlerden koparmaya çalışmaz. Kendi içindeki gücü keşfetmesini ve farkını güçlenmek için kullanmasını sağlar. Markanın içindeki potansiyel enerjiyi kinetiğe çevirir.

Markalarına güç katmak ve bu sayede pazardaki rekabetçi gücünü artırmak isteyenler için çalışır. Onların ürünlerini, hizmetlerini ve markalarını kendi markası gibi benimser. Öğrenir ve öğretir. Markaların sorunlarını giderir, onlara kılavuzluk eder ve onların sınırlarını belirler. 
Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
Soulmate, insanların gizli hazinelerini, bilinç altında yatan gerçekleri ortaya çıkarır. Bilişsel terapi yöntemlerinin kullanıldığı yenilikçi bir araştırma modelidir.
Bir aslanın nasıl avlandığını anlamak için ormana gidin, hayvanat bahçesine değil. Kevin Roberts Etnosfer, strateji temelli bir etnografik araştırma modelidir. Araştırmada antropolog ve stratejistler birlikte çalışır.
Online gerçekleştirilen içgörü keşfetme aracıdır. Gerçek müşterilerin yer aldığı tüm platformlarda derinlemesine analizler gerçekleştirilir.
BİZE ULAŞIN
902164637071
Bağdat Cad. Bostan Tüccarı Sk. No: 7 Kat:1 D:4 Suadiye 34744 Kadıköy İSTANBUL
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.