Firmamız

Biz Kimiz

Uluslararası araştırma şirketleri ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalara ihtiyaç duydukları güvenilir bilgiyi ulaştırmak; pazar araştırmalarında nitelikli veri toplama ve saha hizmeti vermek üzere İstanbul’da kurulmuş, Türkiye geneline yayılmış etkin saha alt yapısı olan bir danışmanlık şirketiyiz.

"İş Ortaklığı" prensibi ile müşterilerimize maksimum fayda sağlamayı hedefleyen, ihtiyaçlarını ve önceliklerini tümüyle anlamaya yönelik hızlı ve zamanında çözümler üreten profesyonel bir araştırma kuruluşuyuz.

Kamu kurumlarına ve sektörlerinde lider ulusal ve uluslararası saygın birçok "iş ortağına", marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla pazar araştırma alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyoruz.

Amacımız, araştırma yoluyla müşterilerinizle aranızda güçlü bir bağ kurabilmek ve projelerinizi hayata geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz bilginin size akışını sağlamaktır.

Roni Araştırma, kurulduğu günden bu yana pazar araştırmanın uygulamaya dayalı bir danışmanlık hizmeti olduğu gerçeğinden hareketle; sektörün dinamiklerini özümsemiş, konusunda uzmanlaşmış, yaptığı işe saygı duyan ve işini keyif alarak yapan bir kadro ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ürettiğimiz işin kalitesinin doğrudan o işi yapan saha ekibinin nitelikleri ile bağlantılı olduğunu biliriz. Bu nedenle her çalışma için hem çalışma konusunda, hem de müşterimizin sektöründe deneyimli bir proje ekibi oluştururuz.

Araştırmacı olmak için meraklı olmak gerektiğine inanır, "her şey merakla başlar" mottosu ile kurulduğu gündeki heyecanımızı korur; sürekli öğreniriz, sürekli gelişiriz, yenilikleri takip ederiz. Her yeni güne amatör bir heyecan ve profesyonel bir bakış açısıyla uyanırız. İçinde bulunulan konum ne kadar iyi olursa olsun, bununla yetinmemek ve daha iyiye ulaşmak için gayret gösteririz.

Roni Araştırma olarak bir projeye başladığımızda kendimizle girdiğimiz taahhüt müşterimizin gereksinimlerini karşılayıp, beklentilerini aşmaktır. Çalışmalarımızın başarısının en önemli göstergesinin müşterimiz ile karşılıklı saygı ve güvene dayalı ilişkimizin uzun sürmesi olduğunu biliriz.

Uzun yıllardır araştırma sektöründe yer almanın yarattığı deneyiminin yanı sıra ulusal ve uluslararası lider markalarla çalışmanın getirdiği birikimle kendimize güveniyoruz. Mesleğimizi seviyoruz.

Roni Araştırma olarak yüksek enerjimiz, dinamik yapımız, yenilikçi bakış açımız, sektörü bilen deneyimli ekibimiz ile size yardımcı olmaya hazırız.


Kalite Standartlarımız

"Hizmet kalitesini artırmanın yolu, yönetim kalitesini geliştirmekten geçer."

Kuruluş amacında yer alan temel kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen şirketimiz; yaptığı araştırmalar esnasında uluslararası standart kabul edilen ESOMAR (European Society of Marketing Research) tarafından düzenlenen kurallara uygun olarak hareket etmekte ve TÜAD (Türkiye Araştırmacılar Derneği) tarafından belirlenmiş mesleki etik kurallara koşul gözetmeksizin uymaktadır.

Tüm faaliyet ve süreçlerimizde sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak amacıyla kalite sistemimizi düzenli olarak gözden geçirmek için için bağımsız denetim kuruluşları tarafından tarafsız bir şekilde denetleniriz.

Bu bağlamda sektörün kalite belgesi olan "Veri Toplama Alanında Güvenilir Araştırma Belgesi - ISO 20252" ve "Kalite Yönetim Sistemi Standartları - ISO 9001/2008" belgelerine sahip bir araştırma şirketiyiz.

 
Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİZE ULAŞIN
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.