Firmamız
Vera Araştırma ve Analitik Danışmanlık Hizmetleri Tic. A.Ş.
Vera, global ve yerel araştırma deneyimine sahip bir grup danışman tarafından, 2010 yılında kurulmuş, butik bir anlayışla araştırma ve analitik danışmanlık hizmeti sunan tam servis bir araştırma şirketidir. 

Geliştirdiği analitik ve sofistike yaklaşımlarla paydaşlarına zengin bir içgörü ve araştırma deneyimi sunarak sektör standartlarını aşan bir anlayışla hizmet vermeye devam etmektedir. 

Araştırma sektöründe, bugün gelinen noktada, araştırma süreçleri içerisinde yer alan verinin toplaması ve kalite kontrolü aşamasında dünyanın neresinde olursanız olun, kalitatif veya kantitatif yöntemler açısından veri toplama aşamasında belirli standartlar oluşmuş ve kontrol altında tutulabilmektedir. 

Fakat, araştırmanın belki de en önemli süreci olan, verinin bilgiye dönüştürülmesinde halan tüm dünyada örneklerine rastlayabileceğiniz önemli hatalar görülmektedir. 

Vera’nın hizmet hayatına başlamasındaki en önemli neden, verinin bilgiye dönüştürülmesinde kullanılan yöntem ve teknikler için araştırma hizmeti alanlarda sorgulayıcı bir bakış açısı oluşturarak sektör standartlarını yükseltmektir.
Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİZE ULAŞIN
902164658066
902164658416
Esentepe Mah. D100 Güney Yanyol. No:25 Kat:4 Daire:119
Lapis Han - Soğanlık – Kartal / İstanbul
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.