Firmamız
Yöntem Araştırma organizasyonu olarak amacımız; tüm paydaşlarının birlikte çalışmak istediği, paydaşlarıyla el ele yürüyen bir çözüm ortağı olmaktır.  Bu amacımıza ulaşmak için;
  • en değerli varlığımız olan insan kaynağımızın verimliliği, sürekli gelişimi ve kariyer hedeflerinin karşılanmasına yönelik kararları alır ve uygularız.
  • mevcut deneyimimizi teknoloji ve araştırma süreçlerindeki gelişmelerle birleştirerek ihtiyaçları adresleyen ve aşan, kaliteli, yenilikçi ve değer katan araştırmalarla müşterilerimizin yanında yer alırız.
  • iş kalitemizin önemli kaynaklarından tedarikçilerimizle güçlü bir iletişim ortamı sağlayarak, yeteneklerini geliştirmeleri yönünde onları destekler, iş süreçlerindeki zorlayıcı etmenleri kolaylaştırıcı tedbirlerle çözümlerine katkıda bulunuruz.
Yöntem Araştırma bu amaçlarına ulaşmak için amatör ruhla, profesyonel nitelikte ve uluslararası düzeyde, Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini eksiksiz yerine getirerek  araştırma ve danışmanlık hizmeti veren,  “butik” bir şirkettir.
Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİZE ULAŞIN
+90 212 278 12 19
+90 212 269 87 07
5. Gazeteciler Sitesi
No: 30 Levent
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.